SEARCHBOX.CZ

Sledujte náš internetový magazín plný recenzí a článků o nejžádanějších produktech, službách a populárních osobnostech.
S námi budete v obraze. Redakce Searchbox.cz

Esemes.cz

Posted by admin

Na internetu lze nalézt mnoho webových stránek na posílání SMS zpráv. Některé pro zasílání mají omezení větší, jiné menší. Nabídka je opravdu široká. Mezi jeden z největších patří portál esemes.cz. Je zde možné neomezeně posílat SMS zprávy všem českým mobilním operátorům – O2, T-Mobile a Vodafone. Samotné posílání je velmi jednoduché a pohodlné. Nemusíte totiž vyplňovat žádné nečitelné kódy a poslat SMS jde i bez registrace. Jediná výhrada je, že lze posílat zprávu pouze na jedno číslo, ne tedy na více čísel najednou. Samozřejmostí je jejich nekomerční využití.
Po registraci získá uživatel několik výhod. Vedle plnohodnotného a propracovaného adresáře získá registrovaný uživatel možnost propojit kontakty s Facebookem
O oblíbenosti aplikace svědčí přes 160 000 spokojených zákazníků. Do přehledného formuláře stačí jenom vyplnit číslo příjemce, předvolba operátora se přiřadí automaticky. Potom napsat samotný text SMS zprávy a jednoduše odeslat. Samotná stránka rovněž obsahuje magazín se spoustou zajímavých článků ze společnosti, kterým lze příjemně strávit volný čas. Esemes.cz také upozorňuje na novinky zpřízněných webů mestozen.cz a prorebelky.cz.

Více na http://www.esemes.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.