SEARCHBOX.CZ

Sledujte náš internetový magazín plný recenzí a článků o nejžádanějších produktech, službách a populárních osobnostech.
S námi budete v obraze. Redakce Searchbox.cz

Zastřešení bazénů

Posted by admin

Zahradní bazény už v dnešní době nepředstavují luxusní kratochvíli pouze pro vyšší vrstvy, ale díky stále lepší cenové dostupnosti si jej může pořídit téměř kdokoliv. Relaxace u bazénu spojuje aktivitu i odpočinek a bez rozdílu uspokojí všechny věkové kategorie. Zastřešení bazénů vám navíc prodlouží sezónu až o několik měsíců a zároveň bazén chrání před nečistotami. Těm, kdo uvažují o pořízení zahradního bazénu, lze zastřešení jen doporučit.

Společnost POPP, s.r.o. s mnohaletou tradicí patří mezi největší výrobce bazénů, zastřešení a příslušenství v ČR. Nereprezentuje nejluxusnější a tím nejdražší řešení, ani nenabízí nesmyslně nízké ceny, ale svým profesionálním, odborným a také osobním přístupem ke každému zákazníkovi vždy poskytne kvalitní a ověřený produkt. Jako přímý výrobce bazénů a zastřešení je společnost více než kompetentní podávat klientům spolehlivé a detailní informace o každém výrobku či službě. Férový přístup, který by měl být každému profesionálovi vlastní, dokládá uvedená částka na kalkulaci, která je skutečně konečná a o kterou nezaplatí zákazník ani korunu navíc. POPP rovněž provozuje showroom, kde si zákazník může všechny typy bazénů a příslušenství vyzkoušet v reálu a přesvědčit se o kvalitě provedení či materiálů. Záruční a pozáruční servis je naprostou samozřejmostí.

V zásadě existují dva hlavní druhy bazénového zastřešení. Jedná se o nepodchůzné modely, které slouží zejména pro zakrytí bazénu. Díky nížeji položené střeše je plavání bez odsunutí konstrukce méně komfortní, avšak únikům tepla a napadáním nečistot brání dokonale. Druhou kategorii představují podchůzné typy zastřešení bazénů. Jejich výhoda spočívá v tom, že bazén lze využívat naprosto bez omezení, i když je střecha zatažená. Obě dvě varianty je možné jednoduše vyzkoušet v showroomu tak, aby skutečně vyhovovali vašim požadavkům a přáním.

Konstrukční řešení zastřešení bazénů pamatuje na snadnou obsluhu a funkčnost. Všechny použité díly jsou mechanické, čímž se odbourává riziko poruchy. Zastřešení také nepodceňuje estetickou stránku, neboť relaxace je podmíněna uměřenou estetikou věcí kolem nás. Díky velkému množství realizovaných projektů se stalo instalování zastřešení bazénu rutinní záležitostí. Po samotné instalaci následuje pečlivá kontrola funkčnosti zastřešení a seznámení zákazníka s údržbou, která je díky použitým materiálům velice snadná. Na výrobky se vztahuje záruka až 10 let.

Zastřešení bazénů tedy umožňuje využívat bazén po celý rok a dopřávat si tak luxusu prvotřídní relaxace každý den.

Comments are closed.